Zato što ove godine muž puni trideseti rođendan i to bi bilo i njemu i meni jedno predivno iskustvo. Imamo ćerkicu od skoro 8 meseci i mislim da bi bilo vrlo originalno kad bi joj mama i tata napravili njenu ličnu čokoladu. 😁
Zato što ove godine muž puni trideseti rođendan i to bi bilo i njemu i meni jedno predivno iskustvo. Imamo ćerkicu od skoro 8 meseci i mislim da bi bilo vrlo originalno kad bi joj mama i tata napravili njenu ličnu čokoladu. 😁