Obozavam čokolade,pogotovo vase,bananice,nova Gtand s kafom extra... 93'sam isao u Des na praksu u BG preko puta Štarka,vas miris mas je mamio,isli smo stalno u rinfuzi uzimali bananice,cokolade,bombonjere...
Obozavam čokolade,pogotovo vase,bananice,nova Gtand s kafom extra... 93'sam isao u Des na praksu u BG preko puta Štarka,vas miris mas je mamio,isli smo stalno u rinfuzi uzimali bananice,cokolade,bombonjere...