Baš ja zaslužujem posetu jer sam bila mnogo davno u fabrici kada smo kao klinci našli rupu kako da se provučemo do fabrike i onda su nam tete odande davale čoko krem bananice još dok su bile u onom providnom pakovanju, takodje zato što sam veliki fan štark slatkiša da i dalje kupujem u Štark radnji.