Zato sto nismo otišli u fabriku čokolade u svajcarskoj kad smo bili u cirihu i muž ne preskače priliku da me gnjavi o tome kako je mogao da jede čokoladu direktno iz rerne
Zato sto nismo otišli u fabriku čokolade u svajcarskoj kad smo bili u cirihu i muž ne preskače priliku da me gnjavi o tome kako je mogao da jede čokoladu direktno iz rerne