Zato što ja ne pravim čokoladu samo od kakaa i šećera — ja je pravim od uspomena, osmeha i želje da svaki zalogaj nekome popravi dan.Oduvek sam verovao/la da najbolja čokolada nije ona najskuplja, već ona koja u sebi ima dušu. U fabrici čokolade želim da spojim tradiciju i maštu, da eksperimentišem.