Zdravo Stark<3, voleo bih da poklonim drugu, novopecenom otorinolaringologu na Institutu za majku i dete, mali predah i ostvarenje njegove najvece (najlepse) zelje - drvena koliba (uz pod konac sanitarno-higijenske uslove!) u Alpima u kojoj bi napravio svoju prvu cokoladu sa starim majstorom👩🏼🍳