Zato sto sam "kuemče" najmladji clan QM-a BIMAL Grupe u Brckom. Bimal prozivodi jestiva rafinisana ulja, zatvoren je sistem, pa nije ni blizu interesantno kao proizvodnja konditora (zamisli tek biti clan degustacionog panela) :) zasto da ne - vidjeti nesto drugacije i interesantno.