Zar se to ne zna? Obožavam Najlepše želje- još od malih nogu. Nikad neću zaboraviti kada mi je donesu zamotanu u braon papir za slavu,moliš se da je to ta čokolada! Poseta Štark fabrici bi me vratila u detinjstvo, jer sam uvek zamišljao kako to sve izgleda, funkcioniše,koliko tamo ima čokolade

Autor: Dušan Janković