Odvela bih sina koji se godinama leci od teske bolesti,koji je hvala Bogu preziveo i borio se kao lav.On ima 13 godina,i uvek kada prodjemo pored fabrike on kaze mama kako mirise,kako bih voleo da udjem unutra 🥰.
Odvela bih sina koji se godinama leci od teske bolesti,koji je hvala Bogu preziveo i borio se kao lav.On ima 13 godina,i uvek kada prodjemo pored fabrike on kaze mama kako mirise,kako bih voleo da udjem unutra 🥰.