Zato što generalno malo jedem slatko zbog zdravstvenog stanja, ali kada jedem onda to budu Štark proizvodi. I zato što smatram da je Štark zaista domaći brend vredan pažnje i poštovanja. Šaljem slatki poljubac!

Autor: Marija Todorovic