Одрасла сам уз „Најлепше жеље“ и та чоколада за мене има посебну емоцију. Учешће у наградној игри доживљавам као остварење сна. Креативна сам и упорна, а ту радост бих поделила са вољеном особом, јер су најлепше жеље увек најслађе када се деле. С поштовањем Милица

Autor: Milica Komnenovic