Moji sinovi najviše od svih slatkiša vole čokoladu najlepše želje jos od malih nogu.Sad imaju 14.i 21.i jos uvek se nista nije promenilo.Uz najlepše želje sve je lepše🍫🧑👦

Autor: Ivana Filipović