Hmmmm odakle poceti 🤔...Kao mali pisao sam pismo...Dragi Deda Mraze zelim da putujem i istrazujem svet i ta zelja se ostvarila godinama posle tako sto sam nasao posao na kruzeru posto sam kuvar po struci radio sam tamo i u poslasticarnici 🙃 iako su oni imali svoju cokoladu nije kao najlepse zelje

Autor: Pavle Pucar