Ja bih volela da posetum STARK fabriku sa svojom cerkom koja ima 10 godina i obozava cokoladice 😊.I jako voli da pravi slatkise 🥰. Jako bi se obradovala kada bih videla kako to izgleda u fabrici 💕💖💓
Ja bih volela da posetum STARK fabriku sa svojom cerkom koja ima 10 godina i obozava cokoladice 😊.I jako voli da pravi slatkise 🥰. Jako bi se obradovala kada bih videla kako to izgleda u fabrici 💕💖💓