Kao mala sam imala priliku da sa roditeljima posetim jednu fabriku u kojoj smo pravili cokoladne praline zajedno i stvarno je nesto sto mi greje srce kada se setim. Njih sada vidjam 1 ili 2 puta godisnje, a proslo je 10 godina. Zelim da ozivim to secanje i povedem partnera sa mnom na tu avanturu.