Reci su suvisne za Stark,slatkisi mog detinstva,a i sad kad sam odrala...Volim sve Stark slatkise,svaki ima svoj jedinstveni ukus,ali bananica je nesto posebno,bas sbog te bananice bi volela bas ja da zasluzim ek posetu STARK fabrike...Znacilo bi mi jako,a ako se odlucite sreca ce biti neprocenjiva.