Zelela bih da dovedem mog sina Fjodora, on je meni velika podrska :) ima 6 godina, krece uskoro u skolu i znam da on bas zasluzuje. Bavim se izradom slatkisa:)on mi je bio najveca ispiracija da zapocnem mali biznis i bas zbog toga zelim da mu se zahvalim i dovedem ga u slatko carstvo:)MamaPops