Zato što mi je danima u glavi štarkova reklama iz devedesetih kojom ispiram mozak ukućanima, zato što se kod nas Štark jede svakodnevno i zato što sam mama četvoro dece koja bi povela muža na 'medeni dan' u Štark, da malo pobegnem u čokoladu. 🫂 P.s. nisam se šalila kad kažem Štark se kod nas jede⬇