Postovanje! Prvenstveno sam opasan zavisnik od slatkisa. Imam svoju proizvodnji torti i kolaca, skromnu i malu i bas bih volela da vidim kako izgleda takav gigant kao sto je “Soko štark”. Povela bih svog muza, jer se i on tek u svojoj 42 godini prilljucio sada vec nasem zajednickom biznisu.