Odlazak u fabriku za mene bi bio ostvarenje male želje.Još posebnije bi bilo da to iskustvo podelim sa mamom, pravim ljubiteljom slatkiša.U detinjstvu bi nam Štarkove radnje bile obavezno stajalište.Za moju mamu to bi bio poseban poklon,iskustvo u kom obe uživamo,jer čokolada je slađa kada se deli❤️