Ja sam kao dete sa skolom isla u fabriku Soko Stark i jela cokoladne bananice koje su i danas moj omiljen slatkis 😍🥰 Volela bih da povedem moju decu da dozive to iskustvo, ja se toga jos uvek secam kao divnu uspomenu iz detinjstva❤️

Autor: Aleksandra Nicic