Pa ovako, neću da dužim, obožavam najlepše želje cokoladu, i slatko uopšte, ali zvog nekih zdravstvenih problema u proteklom periodu sam izvegavala slatkiše, međutim rezultati sada kažu drugacije, da je sve u najboljem redu, i da se sada mogu prepustiti čarima čokolade, uz neki balans, razume se.