Zatooo sto obozam slatkise,a posebno Najlepse zelje cokoladu, i zato sto bi stvarno uzivala praveci cokoladu,i usrecila svoju pratnju
Zatooo sto obozam slatkise,a posebno Najlepse zelje cokoladu, i zato sto bi stvarno uzivala praveci cokoladu,i usrecila svoju pratnju