Zato sto je kockica mlecne cokolade od 200g nesto najlepse..to mora da se svidi svakome..a sa mojom izabranicom bih rado podelio svoju poslednju kocku cokolade,,najlepse zelje" i zelim da zajedno uzivamo u caroliji stvatanja NASE cokolade..

Autor: Dragan Lukic