Kažu da se najlepše želje ostvaruju… Pa evo moje:da uđem tamo gde nastaju.Ne tražim mnogo — samo da na jedan dan budem deo mesta gde se želje pakuju u 100 grama sreće.Ako je istina da se najlepše želje kriju iza omota,onda zaslužujem da vidim šta je iza vrata.Da pojedem kockicu srece,za najlepše žel