Još u srednjoj školi, na času sam osećala miris čokolade, koja se pravila, jer bili ste nam blizu, i jedva čekala odmor da kupim neku. I baš sam zavidela đacima koji idu na praksu u Soko Štark, dok smo mi išli preko puta, u Vatrosprem. Molim vas da mi ispunite želju iz detinjstva. 🙂 Hvala