Kada prođem pored štarka uvek se pitam kako to izgleda sve unutra, da li imaju čokoladne fontane i da li se čovek može onesvestiti od tih slatkih mirisa. S obzirom da sam u mojoj vezi ja ta koja više jede slatko, mislim da bi se mom vereniku svidela ideja da zajedno posetimo fabriku. :)

Autor: Aleksandra Stanković