Zato što ne živim pored fabrike Štark, već u čokoladnoj bajci. Svakog jutra me budi miris čokolade koji me podseti da sreća dolazi iz mog komšiluka. Došla bih sa iskrenim oduševljenjem i izašla ponosnija, jer ko će više ceniti posetu od komšinice koja se budi uz taj miris. 🍫🩷

Autor: Marija Toskić Stojković