Zaslužujem posetu jer sam 'najgora' mama koja detetu od 3 godine pojede pola čokolada iz novogodišnjeg paketića! Red je da je odvedem u Štark i iskupim se, da dete konačno vidi fabriku pre nego što joj mama opet 'proredi' zalihe Bananica. Puna sam Najlepših želja (i vašeg šećera)!

Autor: Sofija Vukosavljevic