Ja od malena OBOŽAVAM,cak je malo reci da OBOŽAVAM vase cokolade, povela bih sa sobom svog tatu jer me je on i naucio da su vase cokolade nesto najlepse.
Ja od malena OBOŽAVAM,cak je malo reci da OBOŽAVAM vase cokolade, povela bih sa sobom svog tatu jer me je on i naucio da su vase cokolade nesto najlepse.