Jer me sećanje na Štark čokoladice od 5g podseca na čistu radost detinjstva, vreme bezbrižno. Jer sam uvek želela kockicu još. Jer mi je uvek jedna čokolada bila malo. Jer sam svaku kockicu pazljivo otapala. Radost se umnozila jer sada sa svojom decom stvaram večne uspomene uz Najlepse zelje.