Zato što se bukvalno drogiram sa Najlepše Želje od keksa i onom običnom. Takođe obožavam čokoladu i imam osecaj da ce ovo biti ko iz filma "Charlie and Chocolate Factory" :)
Zato što se bukvalno drogiram sa Najlepše Želje od keksa i onom običnom. Takođe obožavam čokoladu i imam osecaj da ce ovo biti ko iz filma "Charlie and Chocolate Factory" :)