Zato sto sam najveći obožavalac vaših čokolada.Ni jedna čokolada druga nemoze da se meri sa Štarkovim.Ukus koji je neodoljiv i zaista bih volela da vidim gde nastaje ta magija.Vec znam da bih se u tu avanturu upustila sa sestrom ako bi mi se pružila prilika.Sve su cokolade slatke ali Vasa je presavr