Povela bih momka, osoba sa dijabetesom, jer i oni treba da uživaju u najlepšim željama, to je samo bolest ne i prepreka za užitak u najboljim trenucima A ovako izgledamo kada vidimo najlepše želje

Autor: Tamara Lemajić