Odrasla sam u inostranstvu i imala sam razne čokolade oko sebe, ali nijedna nije imala ukus kao Stark. Uvek sam se najviše radovala kada neko dolazi iz Srbije i donese Stark čokoladicu u koferu. Felt like home 🍫❤️
Odrasla sam u inostranstvu i imala sam razne čokolade oko sebe, ali nijedna nije imala ukus kao Stark. Uvek sam se najviše radovala kada neko dolazi iz Srbije i donese Stark čokoladicu u koferu. Felt like home 🍫❤️