Zato sto jedem samo najlepse zelje cokoladu i nijednu drugu.Zato sto cu napraviti najbooolju cokoladu i posle cu to da pricam celoj skoli u Stepi i oni ce svi da dodju da kupe vasu cokoladu jer je fabrika blizu.Sad sam polomio zub i mama ce mi dati cokoladu da jedem samo ako je napravim