Slatki pozdrav! Ja sam Danijela i mnogo volim da se sladim Štark slatkišima.Želja mi je da posetim fabriku i osetim kako diše i miriše dok se spremaju omiljene poslastice a povela bih sina jer on obožava da eksperimentiše sa hranom i bio bi oduševljen kad bi napravio "svoju" čokoladu. Pozdrav