Zdravoo, mislim da svako zaslužuje da poseti fabriku i napravi svoju čokoladu, zato što je to nešto najbrilijantnije što sam čuo od bilo koje kompanije! Voleo bih da iznenadim svoju devojku jer ona OBOŽAVA štark sa keksom, ne mogu da ubacim sliku jer je prevelika, ali smo MEDENI!

Autor: Petar Lazović