Moju ćerkicu bi usrećili. Čokoladu obožava i jede samo "Najlepše želje". Sve ukuse. Bilo koji. Ne bira. Ona ima tumor ma mozgu ali je predivna!
Moju ćerkicu bi usrećili. Čokoladu obožava i jede samo "Najlepše želje". Sve ukuse. Bilo koji. Ne bira. Ona ima tumor ma mozgu ali je predivna!