Zato što imam najdivnije malo boce od 6 i pol godina. Koje obožava da istražuje, uči nove stvari, pravi makete, da čita, da piše priče (napisao je i priču'Magična ćurka turururu', priča priče i povrh svega, obožava vaše mlečne čokolade.za njega bi bilo ovo kao poseta farbici Willija Wonke.