Zato što bih u ŠTARK fabrici bila kao dete u bajci!Ne dolazim da gledam,dolazim da zahvalim.Da pitam.Da prenesem.Da stvorim. P.s.Ako me pustite unutra,obećavam da neću pojesti sve napolitanke,samo one koje mi se same nasmeju
Zato što bih u ŠTARK fabrici bila kao dete u bajci!Ne dolazim da gledam,dolazim da zahvalim.Da pitam.Da prenesem.Da stvorim. P.s.Ako me pustite unutra,obećavam da neću pojesti sve napolitanke,samo one koje mi se same nasmeju