Ja zasluzujem da posetim Štark fabriku, jer obozavam Vase proizvode i zelim cokoladu da poklonim mojoj bratanici (5 god) i da sa njom napravim cokoladnu "magiju"!!! Verujte mi na rec da je pravljenje slatkisa sa njom bas magija!
Ja zasluzujem da posetim Štark fabriku, jer obozavam Vase proizvode i zelim cokoladu da poklonim mojoj bratanici (5 god) i da sa njom napravim cokoladnu "magiju"!!! Verujte mi na rec da je pravljenje slatkisa sa njom bas magija!