Много волим да једем слаткише. Трудим се да то не пренесем на децу. Што се тиче чололаде мислим да сам међу манијацима за чоколадом.Док је полако једем и отапам у устима мени у образима играју мишићи смеха и сви ми се смеју када то причам тако да мислим да би са децом направила баш посебну чоколаду.