Ako postoji neko ko bi u ŠTARK fabrici bio podjednako uzbuđen kao dete u prodavnici slatkiša – onda sam to ja! 😄 Godinama uživam u vašim proizvodima i iskreno verujem da bih obilazak doživela kao VIP susret sa svojim omiljenim slatkišima. Obećavam da ću biti disciplinovan gost (biće mi teško 😅)